Losowe wpisy

Widziałeś ten przycisk na przejściu dla pieszych? Nie uwierzysz, co się stanie, gdy naciśniesz go pięć razy pod rząd
Nowoczesna sygnalizacja adaptacyjna, dostosowuje się do aktualnego zapotrzebowania ruchu. Stosowanie przycisków skraca czas oczekiwania pieszych na sygnał zezwalający przejście przez jezdnię. Wystarczy raz nacisnąć przycisk, by zielone światło zapaliło się szybciej, choć zwykle ludzie twierdzą, że czas oczekiwania jest taki sam, a jedyna różnica polega na tym, że na niektórych przejściach światło zielone w ogóle się nie zapali, jeśli nie wciśniemy przycisku. Można też spróbować tego triku: wciśnij przycisk 3 razy krótko, 3 razy długo (minimum 1 sekunda), 3 razy krótko (SOS w alfabecie Morse'a).
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 września 2017 o 14:09 przez RoundHere
Morgan Freeman zasnął kiedyś w trakcie udzielania wywiadu na żywo
Tłumacząc się z incydentu znany ze swojej błyskotliwości aktor powiedział, że wcale nie zasnął, tylko testował nowy produkt - Google Powieki. "Aktualizowałem właśnie swojego Facebooka" - wyjaśniał przekonująco.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 stycznia 2018 o 12:01 przez lordvader
Źródło: axn.pl

Tajemnica Jessiki

24-letnia Jessica to ulubiona postać internautów z ostatnich tygodni. Jessica zabłysnęła występem w programie "Rolnik szuka żony", a komentatorom szczególnie przypadły do gustu jest niezbyt przemyślane wypowiedzi na antenie i swobodny sposób bycia. Jessica jest jedną z konkurentek o serce Krzysztofa. Mało kto jednak wie, że czarnowłosa dziewczyna o charakterystycznej urodzie przed programem wyglądała zupełnie inaczej...

Facebook usunął fanpejdż Wyznajemy! Jednej z największych stron na polskim Facebooku! Nie dając żadnych wyjaśnień w tym temacie. Stworzono od razu nową stronę Wyznajemy - Powrót. Jeśli uwielbiacie wyznania, to zachęcamy do polubienia. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 października 2018 o 23:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: plotek.pl
Julia Wieniawa pochwaliła się, że zjadła GLUTEN. Fani: "Martwimy się o twoje życie"
Julia Wieniawa to aktorka, celebrytka, influencerka i orędowniczka diet wszelakich. Wieniawa znana jest z bardzo rygorystycznego przestrzegania diety i unikania glutenu za wszelką cenę. Jak wiadomo - gluten z diety powinny wykluczyć tylko osoby, które mają na niego nietolerancję, a takich przypadków jest stosunkowo niewiele. Nie wiemy czy Julia Wieniawa zalicza się do nich, ale z całą pewnością jest jedną z największych zwolnenniczek diety wolnej od glutenu. Tym większym zaskoczeniem było, gdy ostatnio na swoim InstaStories opublikowała jak je ogromnego GLUTENOWEGO naleśnika. Zrobiła to w ramach tzw. cheat day, czyli dnia kiedy można jeść to na co ma się ochotę bez rzadnych ograniczeń. Tymczasem pod zdjęciami Wieniawy na Instagramie można już dostrzec pierwsze oznaki zaniepokojenia wśród fanów celebrytki, którzy pytają, czy taki naleśnika aby na pewno jej nie zaszkodzi. Na razie ich wątpliwości nie zostały rozwiane przez influencerkę.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 lipca 2019 o 10:07 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Polacy bogacą się najszybciej na świecie, a konkretnie w czołówce są wszechstronnie uzdolnieni byli posłowie PiS.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 stycznia 2018 o 11:01 przez kwiatlotosu
Źródło: mem; dane szacunkowe na podstawie obliczeń z raportów finansowych spółek; także m. in: https://oko.press/wojciech-jasinski/

Świat usłyszał o Kristinie, gdy miała 10 lat.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 marca 2018 o 11:03 przez Defdef
Ta sytuacja miała miejsce w marcu tego roku w Wielkiej Brytanii. Pewna kobieta odkryła w telefonie męża, że mężczyzna regularnie wykorzystywał ją bez jej wiedzy i wszystko nagrywał. Gwałty trwały kilka miesięcy! Prawdziwy dramat kobiety, która ufała mężowi...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 sierpnia 2018 o 12:08 przez jatoja

1. Bambi

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 maja 2019 o 16:05 przez Defdef

Konflikt na linii Kinga Rusin - Małgorzata Rozenek przybiera na sile. Po porannym wpisie dziennikarki, w którym czule nazwała ona Małgonię "sztuczną, wypindrzoną lalą", wszyscy czekali na odpowiedź "Perfekcyjnej". Ostatecznie okazało się, że Rozenek nie planuje wdawać się w dyskusję z rozsierdzoną koleżanką z pracy i ograniczyła się do dwóch krótkich zdań. 

Bardziej wylewny okazał się za to mąż Małgoni, Radosław Majdan. Na własnym profilu na Instagramie były piłkarz nie przebierał w słowach, odnosząc się do słów Kingi Rusin.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 września 2018 o 17:09 przez Defdef
4 lata po śmierci Anny Przybylskiej, Wojewódzki zdradza co ich łączyło. "Była dla mnie kimś więcej niż kumplem"
Nadeszła w końcu chwila, w której król TVN wydał książkę o swoim życiu. „Nieautoryzowana autobiografia Kuby Wojewódzkiego” już od 26 października jest w sprzedaży, ale od kilku lat dziennikarz informował, że nosi się z zamiarem podzielenia swoim życiem prywatnym z fanami i tym, co dzieje się w polskim showbiznesie. Dziennikarz w rozmowie z „Party” miał powiedzieć, że w książce wraca pamięcią do wyjątkowej relacji z Anią Przybylską, która odeszła w 2014 roku. Dla niego była kimś więcej niż koleżanką z branży, była dobrym człowiekiem z dystansem do siebie i świata. „Była kimś więcej niż kumplem”, do tego dodał, że ich relacja „była czyś więcej niż miłością”.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 listopada 2018 o 10:11 przez jatoja
Losuj kolejne