Losowe wpisy

Dorota Wellman: "Jesteśmy pełne kompleksów. Świat nie należy tylko do szczupłych kobiet"


W najnowszym wywiadzie dla Twojego Stylu Dorota zapewnia, że nadal będzie wspierać kobiety w walce o ich prawa, bo jeśli coś się wkrótce nie zmieni, to Polki zaczną masowo wymierać z przemęczenia...
czytaj dalej
Inwazja mega-kleszczy - wyglądają inaczej i są nosicielami śmiertelnej choroby.
Naukowcy w Niemczech zidentyfikowali nowy rodzaj olbrzymich kleszczy występujących dotychczas tylko w krajach o gorącym klimacie. Pasożyty są nosicielami śmiertelnych chorób m.in. - gorączki krwotocznej kongijsko-krymskiej. Na razie parazytolodzy znaleźli tylko kilka sztuk tych pasożytów, ale mówią wprost, ze ze względu na ocieplenie klimatu jest duża szansa, że egzotyczne kleszcze na stałe zadomowią się w Europie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2019 o 15:05 przez MarcinZfejsa

Maciej Musiał (22 lata) - z seksem czeka do ślubu

Przedstawiamy Wam listę gwiazd, które albo wciąż nie uprawiały seksu, albo straciły dziewictwo w późnym wieku. Niektórzy bowiem czekali na ten odpowiedni moment...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 września 2017 o 12:09 przez RoundHere
Ludzie mdleją, jak to zobaczą. Chirurg publikuje nagrania z cesarskiego cięcia bez cenzury
Doktor Jham Frank Lugo specjalizuje się w technice cesarskiego cięcia, które pozwala dziecku samemu wydostać się z brzucha matki, czym naśladuje wrażenia, jakie ma, pokonując tradycyjną drogę. Nie są to jednak nagrania dla osób bardzo wrażliwych. Sami zobaczcie, jeśli macie odwagę:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jham Frank Lugo C. (@fertilugo)

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 października 2018 o 12:10 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/fertilugo/
Używanie telefonu zmienia kształt twojej czaszki - można to nawet wyczuć pod palcem
Zbyt częste korzystanie z telefonu komórkowego wpływa negatywnie na nasze zdrowie. Jest to fakt znany od dawna. Do tej pory uważaliśmy, że smartfony źle wpływają na nasz sen, nasze nawyki, a nawet na nasze zdrowie psychiczne. Okazuje się jednak, że korzystanie z komórki może również wpływać na kształt czaszki człowieka. 

Zdjęcia rentgenowskie przedstawione przez naukowców z Australii pokazują, że w ludzkiej czaszce wykształciła się koścista narośl. Wszystko przez charakterystyczną zgarbioną pozycję, jaką przyjmujemy w trakcie korzystania z telefonu komórkowego. Lekarze nazywają je powiększonymi zewnętrznymi guzkami potylicznymi. Zdaniem ekspertów pojawiają się one u coraz większej liczby osób młodych.

Powstawanie narośli spowodowane jest dodatkowym obciążeniem części ciała, które zwykle nie są używane, a - co za tym idzie - nie są również obciążane. 

Lekarze zauważyli tą fenomenalną narośl głównie u osób młodych między 18 a 36 rokiem życia. U osób starszych nie pojawiała się już tak często. Jest to jednak powszechny problem, bowiem wykryto go u większości badanych w tym konkretnym przedziale wiekowym. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 czerwca 2019 o 20:06 przez e-wonsz
Epidemia HIV w Europie
Epidemia HIV w Europie rośnie w alarmującym tempie. Stary Kontynent to jedyny region na świecie, gdzie przybywa nowych zakażeń. Według Światowej Organizacji Zdrowia w 2016 roku wirusa wykryto u ponad 160 tys. osób. Jak informuje portal sputniknews.com, liczba nowo zdiagnozowanych nosicieli wirusa wzrosła z 12 na każde 100 tys. osób w 2007 roku do 18,2 w 201580 procent nowych przypadków HIV zarejestrowano w Europie Wschodniej. W tej części Starego Kontynentu w ciągu ostatnich 10 lat podwoiła się także liczba chorych na AIDS. Według dailymail.co.uk chodzi głównie o osoby w wieku ponad 50 lat, które dożylnie przyjmują narkotyki. Z wirusem trudno jest walczyć, jeśli nie jest rozpoznawany od razu. Aż 51 proc.zgłoszonych diagnoz HIV zdarza się w późnym stadium infekcji.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 29 listopada 2017 o 15:11 przez jatoja
Różnica między dziewczyną z krągłościami, a dziewczyną grubą.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 kwietnia 2019 o 17:04 przez Defdef
Z ostatniej chwili: Informacja o stanie zdrowia Prezydenta Gdańska. Jest bardzo źle
Ja podaj Facebookowy profil KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe - stan zdrowia prezydenta Gdańska jest bardzo poważny. "22:06 - Według moich informacji - prezydent Gdańska Paweł Adamowicz jest bardzo ciężko ranny. W szpitalu wciąż trwa walka o jego życie" - ta informacja pojawiła się na profilu strony o 22:13. Jak donosi z kolei Radio Gdańsk - cios został zdany w okolice serca, prawdopodobnie została przebita aorta i trwa walka o życie prezydenta.

Informacja z 3 nad Ranem: Prezydent jest już po operacji, jego stan jest bardzo ciężki, decydujące bedą najbliższe godziny.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 stycznia 2019 o 22:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.facebook.com/konfliktyPL/posts/2350466545186415?__xts__%5B0%5D=68.ARBMIuQetg3WSE7aqMROLM4QDZTDjxsjnfhtyzjoUzEp-OjV1i1fWChDc725CclWydHZQCnOCTlMJimylefmWgBD8YfawN7XsHeD3FdeiG1J4RpOPRnTVQPicBFY5yohva7S0EghdSVY7zHTME7YRIE69FOE2f2lvuSZu7OUS3D39p-4x7ObZfKREnLzIXkBYm5TLSkWo2l916RhNzBPCxAohTQPVjBZzGOkPTDfuodw7NJ5V63_qOsdYS03rpXrLBxRS_dovB2zo3AUCtrN9lPjqZNdslWOOwDosoFcoF6sR7Ogmbx5wyVKbLb749Dac3w2uYHV_oP1phvDwaeM8XMVKXMLE2yHjV3R5OY_ACMXzB3-vs_EPA&__tn__=-R
Nowe informacje o Revol. Ona szła z Mackiewiczem
Wielki powrót Elisabeth Revol! Po ponad roku od tragicznej wyprawy na Nanga Parbat, podczas której zginął Tomasz Mackiewicz, 39-letnia Francuzka wróciła w góry. Kobieta weszła na Mount Everest. I to w jakim stylu! Wspięła się na najwyższy szczyt Ziemi nie używając tlenu z butli. Elisabeth Revol jest dziewiątą kobietą na świecie, która tego dokonała.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 maja 2019 o 15:05 przez jatoja
Mike Tyson swoją pierwszą walkę stoczył w wieku 9 lat. Znokautował wtedy 16 letniego chłopaka, po tym jak ten urwał głowę jego gołębiowi. Nastolatek po ciosie od Mikea przez 10 minut nie podnosił się z ziemi.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 marca 2019 o 11:03 przez Defdef
Losuj kolejne